Funkcje

Plan Weselny jest to aplikacja wspomagająca młode pary podczas ich drogi przygotowującej do wielkiego przedsięwzięcia jakim jest wesele.

Moje Wesele

Na starcie aplikacji wyświetlają się podstawowe informacje dotyczące twojego wesela takie jak: liczba zaproszonych gości, ilość wykonanych zadań, stan budżetu oraz lista zbliżających się czynności do wykonania. Możesz też w łatwy sposób wprowadzić imiona pary młodej oraz zmienić datę głównej uroczystości.

Uroczystości

Zaplanuj poszczególne uroczystości z jakich będzie się składało Twoje wyjątkowe wydarzenie. W zależności od potrzeb możesz zaplanować tylko swój ślub, dodać wesele lub zaplanować także poprawiny itp. Dodanie odpowiednich uroczystości pozwoli Tobie w łatwy sposób na zarządzanie zaproszeniami i potwierdzeniami gości na poszczególne uroczystości.

Zadania

W zadaniach przygotowaliśmy dla Ciebie przykładową listę czynności, które pokażą Tobie jakie działania i w jakiej kolejności trzeba wykonać, aby o niczym nie zapomnieć. Do zadania możesz przypisać kategorie, datę do kiedy ma być wykonane, ustawić procent wykonania oraz dodać notatki.

Budżet

W budżecie wesela została dla Ciebie przygotowana przykładowa lista wydatków z jakimi możesz się spotkać organizując wesele. Budżet został podzielony na kategorie np. Ubranie panny młodej, a w niej: Suknia ślubna, buty, bielizna, biżuteria itp. Do każdego elementu budżetu możesz ustalić termin zapłaty oraz w łatwy sposób podzielić płatność na klika osób i terminów.

Lista gości weselnych

Oznacz informację o przekazaniu zaproszenia oraz o potwierdzeniu przybycia na wszystkie uroczystości. Zdecyduj, które osoby będą potrzebowały transportu i noclegu oraz dobierz odpowiedni rodzaj menu dla poszczególnych osób. Goście z osobami towarzyszącymi wyświetlają się jako grupa wyróżniona kolorem.

Zaproszenia gości weselnych

Oznacz gości zaproszonych tylko na wybrane wydarzenia np. na uroczystość zaślubin oraz na tych, którzy są zaproszeni na wszystkie wydarzenia. Pomoże ci to lepiej zorganizować budżet.

Potwierdzenia gości weselnych

Za pomocą jednego kliknięcia potwierdź przybycia danego gościa. Możesz uwzględnić także obecność na poszczegónych wydarzeniach, dzięki temu cały czas masz aktualne informacje ilu gości będzie na uroczystości zaślubin, weselu czy poprawinach. Dzięki temu możesz precyzyjniej określić swój budżet.

Kontakty gości weselnych

Klikając w poszczególne osoby w szybki sposób uzyskaj iformacje na temat danych kontaktowych gościa.

Układ stołów weselnych

Usadź gości w prosty i szybki sposób! Wybierz typ stołów jakie chcesz mieć na swoim weselu, utwórz ich porządaną liczbę i rozplanuj rozmieszczenie gości metodą "przeciągnij i upuść". To jeszcze nigdy nie było takie proste!

Notatki

Zanotuj wszystkie najdrobniejsze informacje związane ze ślubem, weselem oraz wszystkimi przygotowaniami, aby w natłoku pracy nic Ci nie umknęło. Jest to doskonałe miejsce aby zapisać informacje odnośnie listy muzycznej, listy zabaw weselnych oraz menu.

Potwierdzenia online

Już teraz Twoi goście mają możliwość potwierdzenia zaproszeń online!. Możesz napisać im specjalną wiadomość powitalną. Goście mogą potwierdzać swoje przybycie na konkretne uroczystości (ślub, wesele, poprawiny itp.). Daj gościom możliwość wyboru takich opcji jak: wybór menu, potrzebę transportu oraz potrzebę noclegu. Dodatkowo każdy gość może napisać swoje uwagi/notatki.