Potwierdzenia zaproszeń online

Potwierdzenia zaproszęń online to nowoczesna metoda potwierdzania zaproszeń. Użytkownik systemu generuje specjalne kartki zaproszeń, a następnie gość może potwierdzić swoje przybycie przez naszą aplikację.

Potwierdzenia online (Premium)

W celu potwierdzenia zaproszenia kliknij w prawym górym rogu "Potwierdź zaproszenie" lub wpisz adres www.planweselny.pl/potwierdzenia

Po załadowaniu aplikacji należy wpisać swój unikalny numer zaproszenia oraz kod dostępu i potwierdzić formularz klikając w przycisk "Dalej".

Na kolejnym ekranie wyświetlane są informację dotyczące głownego gościa i jego osób towarzyszących.

Uroczystości

Gość, który się zalogował może określić dla siebie i jego osób towarzyszących, na które uroczystości przybędzie, a na które nie.

Menu

Jeżeli użytkownik aplikacji zezwolił na wybieranie przez gości menu, wtedy dla zalogowanych gości pojawia się opcja wyboru menu. Np. możesz zezwolić gościom wybór menu: dziecięcego, wegetariańskiego, wegańskiego, standardowego itp.

Transport i nocleg

Jeżeli użytkownik aplikacji zezwolił na określanie potrzeby transportu i potrzeby noclegu, wtedy dla zalogowanych gości pojawi się opcja wybory tych opcji.

Uwagi gościa

Podczas potwierdzania swojego zaproszenia gość może wysłać specjalną wiadomość do użytkownika systemu.

Potwierdzenie

Po wyborze opcji i zatwierdzeniu zaproszenia zostaniesz powiadomiony poprzez wiadomość email oraz na ekranie potwierdzania zobaczysz stosowną adnotację.