Rozmieszczenie gości weselnych przy stołach

Układ stołów weselnych to prosty moduł, który pozwoli Tobie szybkie i proste ustawienie gości na konkretnych stołach.

Układ stołów według uroczystości

Możemy stworzyć kilka wersji układu stołów według poszczególnych uroczystości. Czyli możemy zrobić osobny układ stołów na ślub, osobny na wesele i jeszcze jeden dla poprawin. Jest to przydatne gdy chcemy zarządzać ustawieniem gości dla wszystkich uroczystości. W celu zmiany aktywnej uroczystości należy wybrać ją z listy "Uroczystość".

Dodawanie stołów na planszę

W celu dodania stołu naży wybrać rodzaj stołu, a następnie go kliknąć i przeciągnąć go na puste pole i na końcu puścić przycisk myszki w celu umieszczenia stołu w konkretnym miejscu.

Edycja stołu

W stołach możemy edytować kilka informacji. Po pierwsze mozemy edytować jego nazwę, która znajduje się pod przyciskami na środku stołu. Dodatkowo możemy dodawać lub odejmować dostępne miejsca na stole klikając w przycisk z ikonką plusa lub minusa na danym stole. Ilość dostępnych miejsc wyświetlana jest nad przyciskami na środku stołu. Stoły możesz przeciągać i upuszczać dowoli na planszy zmieniając ich położenie. Zmiany zapisują się automatycznie.

Usuwanie miejsc przy stole

W przypadku usuwania miejsca przy wybranym stole, usuwane jest zawsze ostatnie miejsce. Po najechaniu na przycisk z ikonką minusa pole powinno się podświetlić jeżeli jest puste. Jeżeli usuniesz miejsce przy którym wcześniej był gość to znajdziesz go na liście gości.

Usuwanie stołu

Jeżeli chcesz usunąć wybrany stół to musisz kliknąć w ikonke kosza na danym stole. W następnym kroku można potwierdzić bądź anulować usunięcie danego elementu.

Dodawanie gości do stołu

W celu dodania gościa do stołu musisz go zlokalizować na liście gości a następnie złapać i przeciągnąć na wybrane miejsce na stole. Zmiany zapisują się automatycznie.

Usuwanie gości ze stołu

Jeżeli chcesz usunąć wybranego gościa ze stołu to należy go złapać i przeciągnąć na listę gości lub przeciągnąć go na inne miejsce przy innym stole. Zmiany zapisują się automatycznie.

Pobieranie listy gości według stołów (Premium)

W celu pobrania listy gości według stołów dla wybranej uroczystości należy kliknąc w przycisk "Pobierz listę".