Zaproszenia gości weselnych

Zaproszenia pozwalają określić kto jest zaproszony na jaką uroczystość. Dzięki temu możemy np. zaprosić kogoś tylko na ślub lub na ślub i wesele, a z kolei inne osoby możemy zaprosić na ślub, poprawiny, wesele itp.

Lista zaproszeń

Lista zaproszeń prezentuje się w prosty sposób, prezentując obok każdego gościa, wszystkie uroczoczystości w systemie np. Ślub, Wesele, Poprawiny. Odznaczając daną uroczystość oznaczamy, że wybrany gość nie będzie na nią zaproszony. Zmiany zapisują się automatycznie.

Potwierdzenia przez gości (Premium)

Klikając w przycisk "Potwierdzenia przez gości" możesz dać Twoim gościom możliwość potwierdzenia przybycia bezpośrednio z poziomu aplikacji Plan Weselny. W celu umożliwienia gościom tej opcji musisz pobrać listę kartek, które możesz włożyć do koperty z zaproszeniem. Gość otrzymuje specjalnie przygotowaną kartkę, dzięki której może się zalogować do aplikacji i oznaczyć swoje preferencje odnośnie przybycia na poszczególne uroczystości. Oprócz potwierdzeń uroczystości, możesz zezwolić gościom na wybór menu oraz potrzeby noclegu lub transportu. Skorzystanie z tej opcji pozwoli Tobie zaoszczędzić sporo czasu na rozmowy telefoniczne z goścmi.

Ustawienia potwierdzeń gości (Premium)

Po przejściu do ekranu potwierdzeń gości możemy zezwolić wybieranie przez gości menu, transportu oraz noclegu. Oprócz tego możesz przekazać do swoich gości specjalną wiadomość od Ciebie. Po wybraniu odpowiednich opcji należy zapisać zmiany.

Kartki do zaproszeń (Premium)

Kartki do zaproszeń to specjalnie przygotowane kartki, które możesz włożyć do koperty z zaproszeniem. Na kartce znajduje się informacja o tym, aby wejść na stronę www.planweselny.pl/potwierdzenia i potwierdzić swoje przybycie. Oprócz tego kartki zawierają specjalny numer zaproszenia i kod dostępu, aby gość mógł potwierdzić wybrane zaproszenie.

Pobieranie kartek do zaproszeń (Premium)

W celu pobrania kartek do zaproszeń należy kliknąć w przycisk "Pobierz kartki do zaproszeń". Pamiętaj, że kartki generowane są tylko dla głównych gości, dzięki temu ograniczamy liczbę kartek. Po zalogowaniu przez głównego gościa, będzie on mógł oznaczyć potwierdzenia dla swoich osób towarzyszących. Należy pamiętać, że nie powinniśmy mocno ingerować w listę gości po wysłaniu wszystkich zaproszeń.

Kartek do zaproszeń - informacja zwrotna (Premium)

W momencie gdy gość zaloguje się do Planu Weselnego i oznaczy swoje preferencje odnośnie swojego przybcia i przybycia swoich gości towarzyszących otrzymasz wiadomośc email ze wszystkimi preferencjami. Dodatkowo znajdziesz stosowne informacje w zakładce potwierdzenia gości weselnych